ماژول S-31DLC20D (کد: )

    • ماژول فیبرنوری با سرعت 1.25G

 

    • قابلیت انتقال اطلاعات تا 20 کیلومتر

 

    • Single Mode

 

  • پشتیبانی از تکنولوژی DDM

 

این ماژول SFP مناسب جهت استفاده با فیبرهای نوری سینگل مد بوده و دارای کانکتورهای LC و طول موج 1310nm می باشد . حداکثر طول کابلی که این SFP پشتیبانی می نماید 20 کیلومتر می باشد .این ماژول بر روی کلیه تجهیزات میکروتیک که قابلیت نصب SFP دارند ، آزمایش شده و به خوبی جواب داده است . از این ماژول بر روی سایر تجهیزات نیز می توان استفاده نمود .

قیمت: 1,850,000 ریال
تعداد:
Copyright www.maxx-marketing.net